Atsakomybės apribojimas

„Ooknews“ Atsakomybės apribojimas

Jei jums reikia daugiau informacijos arba turite klausimų apie mūsų svetainės atsisakymą, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu admin@ooknews.com. Mūsų atsakomybės apribojimas buvo sukurtas naudojant atsakomybės atsisakymo generatorių .

„ooknews.com“ atsisakymai

Visa informacija šioje svetainėje – https://ooknews.com/ – skelbiama sąžiningai ir tik bendro pobūdžio informacija. ooknews.com nesuteikia jokių garantijų dėl šios informacijos išsamumo, patikimumo ir tikslumo. Bet kokie veiksmai, kurių imatės atsižvelgdami į informaciją, kurią rasite šioje svetainėje (ooknews.com), yra griežtai jūsų pačių rizika. ooknews.com nebus atsakinga už jokius nuostolius ir (arba) žalą, susijusius su naudojimusi mūsų svetaine.

Mūsų svetainėje galite apsilankyti kitose svetainėse, sekdami hipersaitus į tokias išorines svetaines. Nors mes stengiamės pateikti tik kokybiškas nuorodas į naudingas ir etiškas svetaines, mes nekontroliuojame šių svetainių turinio ir pobūdžio. Šios nuorodos į kitas svetaines nereiškia rekomendacijos dėl viso šiose svetainėse esančio turinio. Svetainių savininkai ir turinys gali keistis be išankstinio įspėjimo ir gali atsirasti prieš mums turint galimybę pašalinti nuorodą, kuri gali būti „bloga“.

Taip pat atminkite, kad kai išeinate iš mūsų svetainės, kitose svetainėse gali būti taikoma kitokia privatumo politika ir sąlygos, kurių mes negalime kontroliuoti. Prieš pradėdami verslą ar įkeldami bet kokią informaciją, būtinai patikrinkite šių svetainių privatumo politiką ir jų „paslaugų teikimo sąlygas“. Mūsų privatumo politiką sukūrė privatumo politikos generatorius .

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų atsisakymu ir sutinkate su jo sąlygomis.

Atnaujinti

Jei turėtume atnaujinti, pataisyti ar atlikti pakeitimus šiame dokumente, šie pakeitimai bus aiškiai matomi čia.