20 nuostabūs tinklaraščių įrašų tipai, kuriuos galite parašyti šiandien

Ar jums trūksta tinklaraščio įrašų idėjų? Nežinote, kokio tipo tinklaraščio įrašus turėtumėte rašyti? Nesijaudink. Šiame straipsnyje aptarsime 73 skirtingų tipų tinklaraščio įrašus, kurie, kaip įrodyta, veikia, todėl daugiau niekada nepritrūks tinklaraščių įrašų idėjų.

1. Pamokos ir instrukcijos

Pamokos ir instrukcijos yra tikriausiai paprasčiausias tinklaraščio įrašų tipas, kurį galite dirbti. Jie yra lengvi, nes įtraukia kalbėti apie dalykus, kurie jums jau yra žinomi, pvz., Jūsų produktas ar paslauga.

Svarbiausia, kai reikia vadovų, yra suskaidyti savo mokymo programą į mažiausius žingsnius ir paprasčiausius terminus. Nemanykite, kad jūsų skaitytojai žino, ką daro – tai pamoka, prisimenate?

Pagalvokite apie savo naujausią darbą ir tikriausiai galite rasti puikių idėjų, kaip parašyti pamoką. Mūsų įkūrėjas, vadovaudamasis tuo pačiu principu, sukūrė didžiausią „WordPress“ šaltinį „WPBeginner“.

2. Naujausios pramonės naujienos

Jūs turite savo rytinę rutiną, kaip ir aš. Jūs apžiūrinėjate internetines naujienas ir randate naujausias savo pramonės tendencijas. Kodėl gi ne pavertus savo rytinę rutiną tinklaraščio įrašu?

„Wall-Street-Journal“
Suraskite keletą naujausių įvykių savo pramonėje ir rašykite apie juos tinklaraštį. Galite net susieti naujienų straipsnius, jei manote, kad tai tinkama.

Svarbu tai, kad jūs pridedate savo „skonį“ (mintys, kritika ir kt.). Po kelių minučių turėsite naują tinklaraščio įrašą! (Čia yra geras pavyzdys).

Susijęs turinys: 13 geriausių tinklaraščių svetainių 2020 m.: Kas jums tinka?

3. Dabartiniai įvykiai

Panašus į aukščiau pateiktą punktą, šis yra dar bendresnis. Ką jums patinka skaityti? Kas patraukia jūsų akį? Apie ką kalbėsite su savo draugais? Parašyk apie TĄ!

Naujienos visada vyksta, pradedant naujausiu „Marvel“ filmu ir baigiant naujausiomis Rusijos išdaigomis. Rašant įrašą apie dabartinius įvykius ryškumas yra tas, kad žmonės jau ieško daugiau informacijos ir minčių apie šias temas. Jūsų nuomonė apie dabartinius įvykius gali tapti kita virusine sensacija!

Dar geriau, jei galite susieti dabartinius įvykius su savo produktu ar paslauga.

4. Prieštaringi dalykai

Tokio tipo tinklaraščio įrašus rašyti gali būti tikrai smagu, tačiau nepamirškite būti išmintingais. Ginčai visada yra vertingi – tiesiog pažiūrėkite į vietines naujienas, jie visada praneša apie skirtingus ginčus!

Jums tereikia išsiaiškinti, kurie ginčai jus domina ir kaip galite įtraukti į pokalbį. Būtinai naudokite ir ginčo aplinkinius raktinius žodžius. „Mac“ prieš kompiuterį, „MailChimp“ prieš „AWeber“, „Gun Control“ ir kt. Yra tik kelios pagrindinės idėjos.

Kadangi ginčai yra labai emocingi, norite būti atsargūs ir protingai pasirinkti žodžius.

5. Kontroliniai sąrašai: ar turite viską, ko jums reikia ____?

Kontrolinis sąrašas
Kontroliniai sąrašai yra vienas iš paprasčiausių turinio tipų. Jūs tikriausiai nuolat kuriate sąrašus, pvz., Maisto prekių sąrašą, prekių sąrašus, darbų sąrašus ir kt.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai laikytis tos pačios koncepcijos ir pritaikyti ją savo industrijoje ar tinklaraštyje.

Jei esate nekilnojamojo turto objekte, sugalvokite atvirų durų namų kontrolinį sąrašą.

Jei fotografuojate, užsirašykite savo sužadėtuvių sesijos kontrolinį sąrašą, kad įsitikintumėte, jog turite viską, ko reikia tobulam užsiėmimo užsiėmimui.

Norėdami patobulinti kontrolinį sąrašą, atlikite bendrą užduotį ir suskirstykite ją į trumpus, veiksmingus elementus.

Tada galite pasidalinti tuo kontroliniu sąrašu, kad padėtumėte kitiems pradėti. Peržiūrėkite mūsų turinio atnaujinimo kontrolinį sąrašą.

6. Sąrašai

Kas nemėgsta sąrašų, tiesa? Straipsnių sąrašas visada yra vienas iš labiausiai bendrinamų internete. Galite sukurti beveik bet ko sąrašą.

Galbūt tai yra jūsų mėgstamų vietų pavalgyti sąrašas, jūsų vasaros skaitymo sąrašas arba jūsų mėgstamiausios žiniatinklio programos. Galimybės yra begalinės.

Geriausia tai, jūs nuspręsite!

Šis straipsnis yra geras sąrašo pavyzdys. Kitas pavyzdys yra mūsų 27 protingų vadovų generavimo idėjų straipsnis.

7. Infografika

Nuo diagramų iki sąrašų iki mitų ir faktų, viską, ką galite sugalvoti, galima paversti infografika. Štai kodėl visi juos myli!

Stebėdamas el. Pašto kampanijas, „OptinMonster“ teikia klientams įžvalgas
„OptinMonster“ stebėjimas suteikia naudingų įžvalgų
Tiesa, kuo profesionalesnė grafika, tuo ji yra geresnė, tačiau vis tiek galite paskelbti neįtikėtiną įrašą, sukurdami „PowerPoint“ sukurtą diagramą. Svarbiausia yra pritraukti žmones su diagrama ar diagrama, kuri padeda paaiškinti dalykus.

Tokie įrankiai, kaip „Canva“, „Piktochart“ ir „Visage“, puikiai tinka kuriant gražias diagramas internete.

8. Atvejų analizė

Žmonės mėgsta girdėti sėkmės istorijas ir sužinoti, kas vyksta užkulisiuose. Atvejų tyrimus yra gana lengva parašyti ir jie puikiai tinka socialiniam įrodymui.

Peržiūrėkite savo klientų sąrašą ir nustatykite, kuris iš jų sėkmingai naudojo jūsų produktą.

Siųskite el. Laišką savo geriausiems klientams, papasakokite, kaip jie naudojo jūsų produktą ar paslaugą, kad pagerintų savo verslą, ir tada pasidalykite atvejo analize savo tinklaraštyje. Nustebsite, kaip vienas atvejo tyrimas gali įkvėpti ir pritraukti daugybę naujų klientų.

Štai „OptinMonster“ pavyzdžio pavyzdys, kaip švedas m

„ebsite“ naudodama „OptinMonster“ padidino konversijų skaičių 800 proc.

Norite, kad jūsų svetainė būtų rodoma „OptinMonster“ atvejų analizėje? Tiesiog atsiųskite mums el. Laišką (mums patinka pabrėžti klientus).

9. Profiliai

Panašiai kaip atvejo analizė, galite parašyti profilio įrašą apie visus. Galite parašyti profilio įrašą apie pramonės lyderį, savo klientus ar asmenį, kuris yra jūsų pramonėje.

Profilio įraše turėtų būti pateikta tam tikra biografinė informacija apie asmenį ir nuorodos, kuriose vartotojai galėtų rasti daugiau apie jį.

Tikriausiai galite atspėti, kad turėtumėte pateikti informacijos apie tai, kodėl pasirinkote parašyti straipsnį apie šį asmenį, bet taip pat apsvarstykite galimybę pridėti keletą mažai žinomų faktų, kad jūsų įrašas galėtų atskirti nuo kitų šaltinių.

10. Interviu

Interviu galite atlikti per kelias minutes. Kas yra svarbus žmogus jūsų domėjimosi srityje, kuris, jūsų manymu, sukeltų jūsų skaitytojų susidomėjimą?

Aptarkite su šiuo asmeniu aktualius įvykius arba pasisemkite jo idėjų, kas laukia jūsų pramonės. Čia tikslas yra ne tik turėti interviu, bet ir kalbėti apie dalykus, apie kuriuos nori žinoti jūsų skaitytojai.

Tai gali būti verslo įžvalgos, jų išmoktos pamokos, pasidalijimas savo patirtimi ir kt.

Vienas „OptinMonster“ vartotojas Johnas Dumasas turi visą svetainę, kurioje viskas, ką jis daro, yra interviu su sėkmingais verslininkais.

Interviu

11. Ekspertų patarimai

Šis yra panašus į interviu, tačiau jį sudaryti yra daug lengviau ir tikėtina, kad jis bus virusinis. Kodėl?

Nes tai yra sąrašų ir interviu derinys. Savo klausimą galite išsiųsti keliems ekspertams (el. Paštu, „Twitter“ ar kitu socialiniu tinklu).

Kadangi tai yra vienas klausimas, šiems užimtiems asmenims atsakyti yra daug lengviau.

Tada galite sujungti visus patarimus į vieną įrašą.

Ieškote ekspertų sąrašo pavyzdžio? Štai pavyzdys iš „RazorSocial“ ir dar vienas iš „Social Media Examiner“.

12. Apžvalgos

Prieš pirkdami visi ieškome atsiliepimų. Tai, ką daro visi šiais laikais. Tad kodėl gi neparašius naujausios įsigytos programėlės ar paslaugos apžvalgos?

Praleiskite kelias minutes savo dienos, užsirašykite produkto privalumus ir trūkumus ir pateikite savo rekomendaciją. Nors jums atrodo, kad tai nėra didelis darbas, jis gali atnešti didelį srautą.

Štai gero apžvalgos straipsnio pavyzdys.

13. Palyginimai

Atlikę apžvalgos įrašą, galite jį palyginti su palyginimo pranešimu. Apsvarstykite keletą alternatyvų, kurias galima įgyvendinti, ir apskritai pristatykite idėjas.

Panašaus stiliaus, kaip ir apžvalgos, palyginimas yra panašus į grupės apžvalgą. Nors nesiruošiate taip nuodugniai, kaip peržiūra, galite plačiau paplisti savo mintimis ir nuomonėmis.

Galite sujungti palyginimą ir infografiką, kaip šis straipsnis (WordPress.com vs WordPress.org), arba galite atlikti tokį tradicinį palyginimą: geriausi palyginti „WordPress Gallery“ papildiniai.

14. Vaizdo dienoraščiai

Vaizdo dienoraščiai arba „vlogingas“ šiais laikais tampa vis populiaresni. Vaizdo įrašų tinklaraščiai suteikia prabangą diskutuoti apie daug turinio, palyginti su nedidelėmis pastangomis.

Užuot leidę laiką rašydami tinklaraščio įrašą, naudodami specialų formatą, pridėdami vaizdus ir pan., Galite tiesiog nustatyti internetinę kamerą ir pasakyti savo nuomonę.

Gary Vaynerchukas tai puikiai atlieka savo naudingoje „AskGaryVee“ parodoje.

15. MP3

Jei norite paskelbti daugiau savo svetainėje, bet nemėgstate daryti vaizdo įrašų, turėtumėte apsvarstyti tinklalaidžių transliaciją. Nors jūs tikrai galite sukurti savo transliaciją į visą laidą, galite pradėti nuo paprastų MP3, kuriuose dalijatės savo mintimis.

Tiesiog nepamirškite, kad kurdami savo garso įrašą, turite palengvinti savo abonentams derinimąsi prie jūsų laidos. Jie gali skaityti jūsų tinklaraštį ir tikrinti retkarčiais naudojamus MP3 failus, tačiau greičiausiai norėsite turėti puslapį „iTunes“, „Sticher“ ir kt.

Vienas iš „OptinMonster“ vartotojų Michaelas Hyattas turi nuostabų tinklalaidę, kurią rekomenduoju patikrinti.

Norite pradėti savo tinklalaidę? Čia yra nuostabus vadovas, kaip paleisti tinklalaidę.

Populiariausi įrankiai: Pradėkite savo tinklalaidę šiandien naudodami vieną iš geriausių „WordPress“ tinklalaidžių papildinių iš mūsų sąrašo!

16. Ištekliai

Visiems patinka išsiaiškinti geriausią būdą ką nors padaryti. Jūsų skaitytojai nesiskiria, todėl padėkite jiems.

Nesvarbu, ar tai būtų įrankių rinkiniai, knygos, internetinės svetainės ar kita, sudarykite išteklių sąrašą ir pasidalykite jais su savo skaitytojais.

Tiesiog būtinai nurodykite jiems ne tik ištekliaus pavadinimą. Svarbu paaiškinti, kodėl tai rekomenduojate.

Savo išteklių puslapį galite netgi paversti raginimu veikti, kaip padarė mūsų įkūrėjas Thomasas Griffinas su savo knyga „Proveržio lyderystė“.

17. Problema ir sprendimai

Ar kada pagalvojai, kodėl naujienų stotys visada kalba apie tai, kad kažkas negerai? Konfliktai ir problemos pritraukia minias. Tačiau šiuo atveju galite pabrėžti problemą, kur turite sprendimą.

Žmogus, kuris naudoja balioną, norėdamas pabėgti iš labirinto
Tarkime, kad jūs naudojate puikų tinklaraštį, kuriame yra daugiau nei 1000 prenumeratorių. Apsvarstykite galimybę parašyti tinklaraščio įrašą apie tai, kaip patobulinote savo SEO, kad pritrauktumėte daugiau lankytojų.

Štai pavyzdys, kaip mes sujungėme problemą / sprendimą su straipsnio straipsniu: „5 būdai, kaip sugadinti švino kartą … ir kaip juos išspręsti.

18. Pasidalink tuo, ką sako kiti

Dažnai žmonės užstringa bandydami parašyti visiškai naują turinį, kai jūs galite parašyti įrašą, kuris veikia kaip naujausių diskusijų rinkinys.

Peržiūrėkite keletą tinklaraščių ir klausykitės kelių tinklalaidžių. Tada įrašykite visas mėgstamiausias citatas, idėjas ir temas į tinklaraščio įrašą ir pasidalykite savo citatų pranešimu, kad skaitytojai galėtų mėgautis.

19. Žvilgsnis „Už užuolaidos“

Bet kurios pramonės ar srities pradedantieji nori būti panašūs į savo herojus. Jei esate krepšinio mėgėjas, norite būti panašus į Michaelą Jordaną ar Kobe’ą. Jei esate technologijų srityje, norite būti kitas Steve’as Jobsas. Mes visi norime žinoti, kaip jie pasiekia didelių darbų, kuriuos padarė.

Šiame įraše pasidalykite savo dienos ar savaitės rutina su žmonėmis. Leiskite jiems „už užuolaidos“ pamatyti tikrąjį jūsų verslo gyvenimą. Jums nereikia dalintis įmonės paslaptimis ar kuo nors kitu. Idėja yra leisti žmonėms užmiršti jus tinklaraščio įraše.

Syedo Balkhi tinklaraštyje gausu tokių užkulisių kaip šis ir šis.

20. Įkvepiančios istorijos

Nors ginčai parduoda, įkvepia. Pasidalink geromis naujienomis. Pasidalinkite apie svarbų jūsų įmonės proveržį, kuris jus tikrai įtraukė į žemėlapį. Kalbėk apie tai, kaip senelis įkvėpė tave pradėti savo kr

Leave a Comment